آجیل و خشکبار یزدان بخش

آجیل و خشکبار یزدان بخش با 50 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و فروش و طباخی آجیل، خشکبار، ادویه جات،عرقییات و ...  همواره سعی داشته است که محصولات با کیفیت را تولید کند و بفروشد.

ابتدا آجیل و خشکبار یزدان بخش توسط جناب آقای محمد حسن یزدان بخش تاسیس گردید و امروز با سابقه درخشان 50 ساله پسر ایشان به نام بنیامین یزدان بخش راه این بزرگوار را ادامه میدهند،آجیل و خشکبار یزدان بخش در شعبه یک: استان فارس-شهرستان آباده- خیابان طالقانی شمالی و شعبه دوم:استان فارس- شهرستان آباده- خیابان رسالت افتخار حضور مشتریان گرامی را دارند.

عرقییات تولید شده در آجیل و خشکبار یزدان بخش در دستگاههای استرلیزه و با بهترین مواد اولیه آویشن کوهی،گلاب تازه،بیدمشک و نسترن تازه و... در حضور مشتریان گرامی عرق گیری میشود.

ادویه جات تولید شده بصورت تازه تهیه شده و مطابق نیاز شما در دستگاه های آسیاب تمیز و استرلیزه در حضور شما پودر میگردد تا همواره عطر و بوی خود را حفظ کند.

طباخی های فوق حرفه ای در شعبه اصلی آجیل و خشکبار یزدان بخش در حضور مشتریان گرامی و با طعم های پیشنهادی آنها آجیل و خشکبار لیمویی،آویشنی،کچاپ،نمکی،گل سرخ،سماق و ... بصورت رایگان و در حضور مشتریان البته به خاطر شرایط کرونا از پشت شیشه انجام میپذرید و شما طعم لذیذ آجیل های داغ و تازه  و جدید را در این شعبه تجربه خواهید کرد.

ارسال محصولات برای سراسر کشور انجام میپذیرد و برای مبالغ بیش از 500 هزار تومان رایگان میباشد. با خیال راحت از ما خرید کنید محصولات با کیفیت برترین افتخار و شعار ماست.

همواره آجیل و خشکبار یزدان بخش سعی در تشویق مردم عزیز کشورمان به مصرف محصولات اورگانیک و آجیل و خشکبار تازه و با کیفیت داشته است و حامی ورزشکاران بوده است و ورزشکاران مخصوصا کوهنوردان و دوچرخه سواران از آجیل های ورزشی این مجموعه استفاده میکنند آجیل ورزشی تشکیل شده از پر کالری ترین آجیل ها و بدون طباخی و خام می باشند یا با طباخی با درجه حرارت اندک بوده است تا خواص آنها حفظ شود و ورزشکار نهایت بهره را از آن محصولات ببرد همچنین برای دیابتی ها و افرادی که قند خون دارند یا فشار خون دارند طباخی و آجیل های مخصوصی را در نظر گرفته است.

برای مشاوره خرید کافیست در قسمت پایین هر صفحه روی علامت سبز رنگ آیکن واتس آپ کلیک کنید تا بصورت رایگان با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

ما رو در شبکه های مجازی دنبال کنید.

آدرس :استان فارس شهرستان آباده خیابان طالقانی شمالی

شماره تماس :09173514200